Image1 Image2 Image3 Image4 Image5

Można już nadsyłać zgłoszenia do programu „Przyjaciel Seniorów”, organizowanego przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego - Wrocławskie Centrum Seniora. Zgłoszenia przyjmowane są do 23 sierpnia b.r. Jeśli znasz kogoś, kto działa na rzecz poprawy jakości życia seniorów, promuje inicjatywy skierowane do osób starszych, realizuje projekty pro senioralne – zgłoś kandydaturę „Przyjaciela Seniorów”

Ruszyła już trzecia edycja programu organizowanego przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego - Wrocławskie Centrum Seniora i członków Wrocławskiej Rady Seniorów. Tytuł i statuetkę „Przyjaciela Seniorów” mogą otrzymać osoby fizyczne, działające w obszarach dedykowanych seniorom oraz propagujące w społeczeństwie ideę zmiany postrzegania obrazu osób 60+. Celem programu jest wyróżnienie 5 osób, które aktywnie działają na rzecz poprawy sytuacji i jakości życia osób starszych zamieszkałych na terenie Gminy Wrocław.

 

Tytuł „Przyjaciela Seniorów” przyznawać będzie Kapituła, składająca się z członków Wrocławskiej Rady Seniorów, działającej przy Urzędzie Miejskim Wrocławia. Rozpatrzenie zgłoszonych kandydatur nastąpi w dniu posiedzenia Kapituły, zaplanowanego na ostatnią dekadę sierpnia 2019 r. O decyzji Kapituły Laureaci tytułu powiadomieni zostaną do 1 września, drogą telefoniczną. Wręczenie statuetek „Przyjaciela Seniorów” nastąpi 6 września na wrocławskim Rynku podczas inauguracji tegorocznych obchodów Dni Seniora - Wrocław 2019.

 Zgłoszenia

 Zgłoszenia mogą składać: uniwersytety trzeciego wieku, kluby seniora, rady osiedli, związki emerytów i rencistów, organizacje pozarządowe (stowarzyszenia, fundacje) i inne instytucje społeczne i kulturalne. Warunkiem przystąpienia do programu i starania się o Tytuł „Przyjaciela Seniorów” jest zgłoszenie kandydatury poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie internetowej www.seniorzy.wroclaw.pl w zakładce „Dni Seniora” oraz w siedzibie Wrocławskiego Centrum Seniora. Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesyłać do 4 września na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. lub dostarczyć osobiście do siedziby Wrocławskiego Centrum Seniora, pl. Dominikański 6, pok. 15 do koordynatorki programu - Jolanty Podsiadło (nr tel. 71 772 49 35).

Regulamin i pliki do pobrania kliknij tutaj

..........

Kalendarz wydarzeń

 ◄◄ 
 ◄ 
 ►► 
 ► 
kwiecień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Koordynator

     

Media o nas

Facebook

 

Galeria zdjęć 2017

Materiały promocyjne 2019 r.

 

 

 HARMONOGRAM DNI SENIORA

 KLIKNIJ NA OBRAZEK