Image1 Image2 Image3

Wrocławskie Centrum Seniora serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursach przygotowanych z okazji zbliżającego się Święta Seniorów.

1. Konkurs główny: „Najciekawsza stylizacja historyczna” - konkurs dedykowany seniorom z całej Polski. Tadeusz Kościuszko, Józef Piłsudski, Jadwiga Jagiellonka, a może Maria Skłodowska-Curie? Na najciekawsze zdjęcia stylizacji historycznych czekają atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w konkursie należy: a) przygotować kreatywny, autorski projekt stylizacji na postać historyczną, b) przesłać zdjęcie, na którym uczestnik konkursu prezentuje swój strój, c) przyjść w stylizacji na Inaugurację Dni Seniora - Wrocław 2018 i wziąć udział w Marszu Kapeluszy. 

2. Konkursy dodatkowe: „Najdłuższe wąsy”, „Najdłuższe włosy” - konkursy międzypokoleniowe, dedykowane zarówno dzieciom, młodzieży, jak i seniorom z całej Polski. Aby wziąć udział w konkursie należy: a) zmierzyć długość swoich włosów lub wąsów, b) zrobić zdjęcie swoich włosów lub wąsów, c) przesłać lub przynieść zdjęcie wraz z pomiarami w centymetrach (w przypadku osoby nieletniej zdjęcie powinien przesłać prawny opiekun dziecka), d) przyjść na Inaugurację Dni Seniora - Wrocław 2018 i wziąć udział w Marszu Kapeluszy.

3. Konkurs fotograficzny: „Pasje i zainteresowania seniorów” - konkurs skierowany do seniorów. Na zdjęcia przedstawiające ciekawe, kreatywne, inspirujące pasje i zainteresowania seniorów czekają atrakcyjne nagrody. Prosimy o przesyłanie maksymalnie 3 zdjęć, na których występują wyłącznie osoby wyrażające zgodę na wykorzystanie/upowszechnianie wizerunku.  

 

 Ogólne warunki udziału w konkursach:

Zdjęcia biorące udział w konkursach (konkurs główny, konkursy dodatkowe, konkurs fotograficzny) powinny być opisane w następujący sposób: imię, nazwisko, miejscowość, numer telefonu kontaktowego i adres e-mail. Zdjęcia prosimy przesyłać do 7 września 2018 r. włącznie, do Kamili Polańskiej, koordynatorki Dni Seniora, na adres: Wrocławskie Centrum Seniora; pl. Dominikański 6; 50-159 Wrocław, pokój 22, lub e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .

 

Warunkiem otrzymania nagrody jest przesłanie wraz ze zdjęciami zgody na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku, w związku z realizowanym konkursem. Formularz i regulamin dostepne są na stronie internetowej www.seniorzy.wroclaw.pl w zakładce „Dni Seniora” oraz w siedzibie Wrocławskiego Centrum Seniora, pl. Dominikański 6, pokój nr. 22. Informację o rozstrzygnięciu konkursu zwycięzcy otrzymają mailowo i telefonicznie. Zamieścimy ją także na stronie internetowej Wrocławskiego Centrum Seniora.  

 

Kalendarz wydarzeń

 ◄◄ 
 ◄ 
 ►► 
 ► 
lipiec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Publikacja - podsumowanie 2015

Koordynator

     

Media o nas

Facebook

 

Galeria zdjęć 2017

Materiały promocyjne z 2018 r.